Kültür / SanatBiyografilerUmur Talu Kimdir Umur Talu Hayatı ve Biyografisi

Umur Talu Kimdir Umur Talu Hayatı ve Biyografisi

Sponsorlu Bağlantılar

Umur Talu kimdir, Umur Talu hayatı, Umur Talu biyografisi, Umur Talu kim, Umur Talu hakkında bilgiler Umur Talu ile ilgili bilgi vs..
Umur Talu Kimdir Umur Talu Hayatı ve Biyografisi

Umur Talu Hayatı

1958 doğumlu. Galatasaray Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi mezunu. Sırasıyla Günaydın (Ekonomi Servisi), Güneş, Cumhuriyet ve Milliyet’te çalışmıştır. Eylül 1992’de Milliyet Genel Yayın Yönetmeni olmuştur. Evli ve 1 çocuğu var.

Eşi Şule Talu da gazeteci ve ekonomi yazarıdır. Çocuğunun adı Çiğdem. Umur Talu’nun büyük dedesi Rezaizade Ekrem (Yazar ve gazeteci), dedesi Ercüment Ekrem Talu (gazeteci), babası Muvakkar Ekrem Talu ve abisi Erdem Talu, ablası Çiğdem Talu (Şarkı sözü yazarı ve Şair) dir.

Not: Umur Talu hayatı için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Umur Talu kimdir kaynakları için aşağıya bakınız. Umur Talu ayrıntılı biyografisini aşağıdaki sitelerden araştırabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 07 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
oylum talu biyografi ümur talu oylum talu oylum talunun dedesi oylum talunun dedesi kimdir oylum öktem eşi ve ço cuğu oylum talunun ilk esi oylum talunun ilk evliligi oylum talunun ilk kocası kim oylum talunun kardeşi kim rumeli ekremın eşi kimdır??
 
 

Notlar ›

 
Hayatımızın En Güzel Yılları: Hayatımızın En Güzel Yılları, (Özgün adı The Best Years of Our Lives) 1946 ABD yapımı dramatik filmdir.
Hayatı Yakala: Hayatı Yakala (özgün ad:Reign Over Me), 2007 yapımı bir dram filmidir. Mike Binder'in yönetmenliğini, senaristliğini ve oyunculuğunu yaptığı filmde Adam Sandler, Don Cheadle, Jada Pinkett Smith, Liv Tyler, Donald Sutherland ve Saffron Burrows da rol almaktadır.Film Türkiyede direkt olarak piyasaya sürülmüşdür.
Hayatımın Çalımı Beckham: Hayatımın Çalımı Beckham; (İngilizce orijinal adı: Bend It Like Beckham) 2002 yılı İngiltere yapımı film.
Hayatımın Rolü: Hayatımın Rolü, 9 Temmuz 2012'den beri Star TV'de yayınlanan Türk komedi televizyon dizisi. Başrollerini Haluk Bilginer ve Ebru Özkan'ın paylaştığı dizide ayrıca İlhan Şeşen, Bekir Aksoy, Güzin Özyağcılar ve Emel Göksu gibi isimler de rol almaktadır.
Hayatın Benim: Hayatın Benim () 2004 yılında çekilmiş Angelina Jolie ve Ethan Hawke'nin başrollerini üstlendiği psikolojik gerilimdir.
 

0 Yorum ›

 

Umur Talu Kimdir Umur Talu Hayatı ve Biyografisi Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Umur Talu Kimdir Umur Talu Hayatı ve Biyografisi ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.