Soru & CevapVucut Kasintisinin Sebepleri

Vucut Kasintisinin Sebepleri

Sponsorlu Bağlantılar

Vucut Kasintisinin Sebepleri ve Vucutta Kasinti Ve Kizariklik ile ilgili bu yazıda bir ziyaretçimizin sorduğu Vücut Kaşıntısının Sebepleri Neler Olabilir? sorusunun cevabını bulabilirsiniz.. Not denizinden…

Vucut Kasintisinin Sebepleri

Vücut Kaşıntısının Sebepleri Neler Olabilir?

Soru

DERİDE HERHANGİ BİR KIZARIKLIK OLMAMAMKLA BERABER AŞIRI KAŞINMA KANATIRCASINA KAŞIMA

Cevap

Kızarıklığın eşlik ettiği kaşıntılar genelde allerjik kökenlidir.. eğer kızarıklık yoksa; derinin kuruluğundan dolayı yada parazitlerin neden olduğu rahatsızlıklarda yada bilirübin, sodyum yüksekliğinde derinin üst tabakasında terlemeyle atılan tuz(sodyum) oranının yüksek olması ve orada kristalleşmesi sonucunda birikmesiyle bu tür kaşıntılar olabilir.
ama mevsimden dolayı derinin kuruluğu daha çok geçerli bir sebep gibi..

şimdi.. önerim; bit, pire, uyuz böceği yönünden kendinizi bir incelemeye alın.. (uyuz için uzun pembe beyaz kabarık kanalcık araştırması yapabilirsiniz)
belli bir yer kaşınıyorsa o da önemli.
sonrada dermotoloğa baş vurun.. geçmiş olsun

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 27 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
vucutta kizariklik ve kasinti vucutta kasinti ve kizariklik simetrik kızarıklık ve kaşıntılar VÜCUT KAŞINTISI simetrik kaşıntılar kopeklerde kasinti vucuttaki kasinti ve kizariklik vucutta kizariklik vücutta kaşıntı ve kızarıklık resimleri vucutta kasinti alerji
 
 

Notlar ›

 
Vücut bölgeleri: Vücut bölgeleri, canlıların çeşitli kısımlarına verilen adlardır.
İnsan vücudu: İnsan vücudu, fiziksel ve kimyasal yapılardan oluşan bir sistemler bütünüdür. Vücut, insan sağlığının maddesel parçasıdır; insan varlığının korunması ve soyun sürekliliği için birbiriyle uyumlu bir biçimde çalışan öğelerden oluşmuştur.
Vücut simetrileri: Vücut simetrileri, hayvanların dış görünümlerinin simetrik veya düzensiz bir biçimde olmasıdır.
Vücut geliştirme: Vücut Geliştirme, ağırlık kaldırma, kalori alımı ve diğer uygulamaların bir araya getirilmesiyle kas telciklerinin (fibres) geliştirilmesi işlemidir.
Vücut kitle indeksi: Vücut kitle indeksi (VKİ), vücut ağırlığının (kg), boy uzunluğunun metre cinsinden karesine bölünmesiyle hesaplanır.
 

0 Yorum ›

 

Vucut Kasintisinin Sebepleri Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Vucut Kasintisinin Sebepleri ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.