ProgramAraçlarWindows 8 Geliştirici Ön İzleme Sürümü İndir: Windows 8 Developer Preview Download

Windows 8 Geliştirici Ön İzleme Sürümü İndir: Windows 8 Developer Preview Download

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft tarafından üretilmiş olan Windows 8 Developer Preview programının son sürümünü (Build 8102 M3) bu sayfadan indirebilirsiniz. Windows 8 Developer Preview resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Windows 8 Geliştirici Ön izleme Sürümü… Windows 8 Developer Preview indir

Windows 8 Geliştirici Ön İzleme Sürümü İndir: Windows 8 Developer Preview Download

Windows 8 Developer Preview İndir

Microsoft’un bir sonraki işletim sistemi Windows 8 için hazırlanmış ön izleme sürümü. Özellikle web geliştiriciler için hazırlanmış sürümü, karşımıza çıkacak en radikal işletim sistemlerinden biri olacak Windows 8’i merak eden herkes deneyebilir.

Windows 8 masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tablet ve mobil cihazlarda ortak çalışan bir işletim sistemi olarak karşımıza çıkıyor. Çoklu platformda çalışabilmesi için ise tasarımsal ve performans açısından önemli değişikler içeriyor. Dokunmatik ekran desteği, uygulama desteği, Windows 7’ye oranla çok daha kolay bir kullanıcı deneyimi gibi özellikleri keşfetmek için Windows 8 Developer Preview sürümünü deneyebilirsiniz.

Önemli! Kararlı olmayan sürüm üst düzey kullanıcılar ve web geliştiriciler için uygundur.

Arama Kelimeleri: Windows 8 Developer Preview bedava indir, windows 8 developer preview son sürüm indir, windows 8 developer preview türkçe indir (tr dil paketi, yaması), windows 8 developer preview ücretsiz yükle full free download vs…


Not: Windows 8 Developer Preview anlamı için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Programın resmi internet sitesinden indirmek için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 

Windows 8 Geliştirici Ön izleme Sürümü İndir

 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 24 Kasım 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
windows 8 developer preview türkçe windows 8 geliştirici sürümü indir windows 8 masaüstü indir hotfile windows 8 release preview key generator windows 8 developer preview türkçe indir windows 8 release preview key generator crack indir windows 8 release preview key generator download windows 8 release preview sürümü için activator aracı windows 8 release preview key code windows 8 release preview tam sürüme çevirme
 
 

Notlar ›

 
Microsoft Windows: Microsoft Windows, (Türkçe: pencereler) kullanıcıya grafik arabirimler ve görsel iletilerle yaklaşarak, yazılımları çalıştırmak, komut vermek gibi klavyeden yazma zorunluluğunu ortadan kaldıran, Microsoft şirketinin geliştirdiği dünyada en çok kullanılan bir işletim sistemi ailesidir.
Windows XP: Windows XP, Microsoft'un kişisel bilgisayarlar ve sunucu sistemleri için ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen altıncı ana sürümüdür.
Windows Vista: Windows Vista (Türkçe: uzak manzara), kişisel bilgisayarlar için geliştirilen Microsoft Windows işletim sistemleri ailesinin sürüm olarak altıncı üyesidir.
Windows 7: Windows 7 (önceden Blackcomb ve Vienna kod adlı) Microsoft Windows'un perakendeye sunulmuş işletim sistemidir.
Windows 2000: Windows 2000, Microsoft'un ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen beşinci ana sürümüdür.
 

0 Yorum ›

 

Windows 8 Geliştirici Ön İzleme Sürümü İndir: Windows 8 Developer Preview Download Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Windows 8 Geliştirici Ön İzleme Sürümü İndir: Windows 8 Developer Preview Download ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.