ProgramAraçlarWindows Vista Servis Paketi 2 İndir Windows Vista Service Pack 2 Türkçe İndir

Windows Vista Servis Paketi 2 İndir Windows Vista Service Pack 2 Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft tarafından üretilmiş olan Windows Vista Service Pack 2 programının son sürümünü () bu sayfadan indirebilirsiniz. Windows Vista Service Pack 2 resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Windows Vista Servis Paketi 2… Windows Vista Service Pack 2 indir

Windows Vista Servis Paketi 2 İndir Windows Vista Service Pack 2 Türkçe İndir

Windows Vista Service Pack 2 İndir

Windows Vista kullanıcılarının sistemlerini optimize edecek olan ve işletim sistemi kullanımında yaşanan hataların onarılmasını sağlayan ikinci servis paketi Windows Vista SP2 hazır ve indirilebilir durumda.

Windows Vista Service Pack 2 ile birlikte yeni donanımlar için sağlanan destek ile birlikte donanım standartları geliştirilmiş bulunuyor. Ayrıca SP1 ve SP2 arasında Windows Vista için yayınlanan güvenlik ve hata giderme güncellemelerinin tamamıda bu paket ile birlikte bilgisayarınıza yüklenmiş oluyor.

İşletim sisteminden kaynaklanan yazılımsal sorunların giderildiği ve kullanıcılar tarafından bildirilen hataların gözden geçirilerek bu hataların onarılmasının sağlandığı bu servis paketini yüklerken dikkat etmeniz şey Windows Vista SP1’in üstüne kurmanız gerektiğidir.

Eğer Windows Vista kullanıcısı iseniz öncelikle Windows Vista Service Pack 1 kurulumunu gerçekleştirmeniz ardındanda Windows Vista Service Pack 2 paketinizi yüklemeniz önerilir. Windows Vista SP2 kurulumu zaten sadece Windows Vista SP1 çalıştırmakta olan işletim sistemlerine kurulabilmektedir.

Not: 64-bit Windows Vista kullanıcıları için indirme adresi yükleme bilgisi bölümünde yer almaktadır.

Arama Kelimeleri: Windows Vista Service Pack 2 bedava indir, windows vista service pack 2 son sürüm indir, windows vista service pack 2 türkçe indir (tr dil paketi, yaması), windows vista service pack 2 ücretsiz yükle full free download vs…


Not: Windows Vista Service Pack 2 anlamı için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Programın resmi internet sitesinden indirmek için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 

Windows Vista Servis Paketi 2 İndir

 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 24 Kasım 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
windows xp service pack2 trke dil yamas windows vista service pack 2 indir vista service pack 2 serial windows vista yandex indir windows vista ultimate service pack 2 türkçe dil paketi indir wındows vısta turkce dıl paketı ındır windows vista tüm sürümler sp2 türkçe full indir windows vista sp2 resimli anlatım windows vista service pack 2 tek link türkçe yandex indir bedava servis pack 2 vista
 
 

Notlar ›

 
Microsoft Windows: Microsoft Windows, (Türkçe: pencereler) kullanıcıya grafik arabirimler ve görsel iletilerle yaklaşarak, yazılımları çalıştırmak, komut vermek gibi klavyeden yazma zorunluluğunu ortadan kaldıran, Microsoft şirketinin geliştirdiği dünyada en çok kullanılan bir işletim sistemi ailesidir.
Windows XP: Windows XP, Microsoft'un kişisel bilgisayarlar ve sunucu sistemleri için ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen altıncı ana sürümüdür.
Windows Vista: Windows Vista (Türkçe: uzak manzara), kişisel bilgisayarlar için geliştirilen Microsoft Windows işletim sistemleri ailesinin sürüm olarak altıncı üyesidir.
Windows 7: Windows 7 (önceden Blackcomb ve Vienna kod adlı) Microsoft Windows'un perakendeye sunulmuş işletim sistemidir.
Windows 2000: Windows 2000, Microsoft'un ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen beşinci ana sürümüdür.
Orta Dünya evreni: J. R. R. Tolkien, İngiliz Edebiyatı'na bir mitoloji kazandırmak gayesiyle "Orta Dünya evreni"ni kurguladı.
Serviçen Efendi: Serviçen Efendi, asıl adı Serovpe Viçenyan (22 Kasım 1815, İstanbul-2 Ekim 1897, İstanbul), Ermeni asıllı Osmanlı hekim.
Servis odaklı mimari: Servis odaklı mimari veya hizmet yönelimli mimari (İng. Service-oriented Architecture (SOA)), bilgisayarda sistemlerin işlevselliklerini iş süreçleri etrafında gruplaştırarak sistem geliştirmesi ve bütünleştirilmesinde yol gösteren bir yazılım tasarımı felsefesidir.
 

0 Yorum ›

 

Windows Vista Servis Paketi 2 İndir Windows Vista Service Pack 2 Türkçe İndir Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Windows Vista Servis Paketi 2 İndir Windows Vista Service Pack 2 Türkçe İndir ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.