ProgramAraçlarWindows Vista Servis Paketi İndir Windows Vista Service Pack 1 Türkçe İndir

Windows Vista Servis Paketi İndir Windows Vista Service Pack 1 Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft tarafından üretilmiş olan Windows Vista Service Pack 1 programının son sürümünü () bu sayfadan indirebilirsiniz. Windows Vista Service Pack 1 resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Windows Vista Servis Paketi… Windows Vista Service Pack 1 indir

Windows Vista Servis Paketi İndir Windows Vista Service Pack 1 Türkçe İndir

Windows Vista Service Pack 1 İndir

Windows Vista işletim sistemi kullanıyorsanız yükleyebileceğiniz bir güvenlik paketi olan SP1’de işletim sisteminizin daha stabil ve güvenli çalışabilmesi için yayınlanan tüm güncellemeler mevcut. Vista işletim sisteminizin sistem donanımınızla daha uyumlu çalışmasını ve zararlı yazılımlara karşı daha dirençli olmasını istiyorsanız orjinal Windows Vista işletim sisteminize yükleyebileceğiniz servis paketi ile bilgisayarınızı daha düzgün kullanabilirsiniz.

Önemli! Windows Vista SP1′in ön versiyonunu kullanıyorsanız final sürümünü yüklemeniz için bu beta veya pre- versiyonunu öncelikle bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekli. Hatta Vista SP1 RC kullanıyorsanız, Windows Update bölümünde güncelleştirme için Vista SP1′i göremezsiz. Öncelikle bu RC(release candidate)’i kaldırmanız gerekli. Ardından yeni güncelleştirmeler için “Check for new updates” seçeneğini kullanarak SP1′i görebilirsiniz. Ardından yükleme için tüm adımları izleyin. Ve güncelleştirme bittikten sonra da sisteminizi yeniden başlatın.

Not: x64 Vista kullanan kullanıcılar program yükleme bilgisi bölümünden uyumlu versiyonu indirebilirler.

Arama Kelimeleri: Windows Vista Service Pack 1 bedava indir, windows vista service pack 1 son sürüm indir, windows vista service pack 1 türkçe indir (tr dil paketi, yaması), windows vista service pack 1 ücretsiz yükle full free download vs…


Not: Windows Vista Service Pack 1 anlamı için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Programın resmi internet sitesinden indirmek için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 

Windows Vista Servis Paketi İndir

 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 24 Kasım 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
windows vista orjinal yapma programı indir vista orjinal yapma programı indir windows vista orjinal yapma resimli anlatım indir download windows vista service pack 1 32 bit türkçe indir turbobit windows vista service pack 2 orjinal vapma windows vista sp1 kullanıcıyı yönetici yapma resimli anlatım windows vista sp1 türkçe indir turbobit windows vista tam sürüm turbobit indir windows vista trke yapma windows vista turbobit indir
 
 

Notlar ›

 
Microsoft Windows: Microsoft Windows, (Türkçe: pencereler) kullanıcıya grafik arabirimler ve görsel iletilerle yaklaşarak, yazılımları çalıştırmak, komut vermek gibi klavyeden yazma zorunluluğunu ortadan kaldıran, Microsoft şirketinin geliştirdiği dünyada en çok kullanılan bir işletim sistemi ailesidir.
Windows XP: Windows XP, Microsoft'un kişisel bilgisayarlar ve sunucu sistemleri için ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen altıncı ana sürümüdür.
Windows Vista: Windows Vista (Türkçe: uzak manzara), kişisel bilgisayarlar için geliştirilen Microsoft Windows işletim sistemleri ailesinin sürüm olarak altıncı üyesidir.
Windows 7: Windows 7 (önceden Blackcomb ve Vienna kod adlı) Microsoft Windows'un perakendeye sunulmuş işletim sistemidir.
Windows 2000: Windows 2000, Microsoft'un ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen beşinci ana sürümüdür.
Orta Dünya evreni: J. R. R. Tolkien, İngiliz Edebiyatı'na bir mitoloji kazandırmak gayesiyle "Orta Dünya evreni"ni kurguladı.
Serviçen Efendi: Serviçen Efendi, asıl adı Serovpe Viçenyan (22 Kasım 1815, İstanbul-2 Ekim 1897, İstanbul), Ermeni asıllı Osmanlı hekim.
Servis odaklı mimari: Servis odaklı mimari veya hizmet yönelimli mimari (İng. Service-oriented Architecture (SOA)), bilgisayarda sistemlerin işlevselliklerini iş süreçleri etrafında gruplaştırarak sistem geliştirmesi ve bütünleştirilmesinde yol gösteren bir yazılım tasarımı felsefesidir.
 

0 Yorum ›

 

Windows Vista Servis Paketi İndir Windows Vista Service Pack 1 Türkçe İndir Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Windows Vista Servis Paketi İndir Windows Vista Service Pack 1 Türkçe İndir ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.