SağlıkYaşa ve Boya Göre Kilo Hesaplama

Yaşa ve Boya Göre Kilo Hesaplama

Sponsorlu Bağlantılar

İdeal kilomuzu öğrenmek istediğimizde google.com da hemen aramalara başlıyoruz. İdeal kilo hesaplama, ideal kilo hesaplama nasıl olur, yaşa göre boya göre ayakkabı numarasına göre yok efendim isme göre vb.. Uzayıp giden bir çok sayfa var. İnanın ben de ekledim bu tür formülleri. İnsanları matematik sınavındaymış gibi formüller içine gömmek, ardı ardına işlemler yaptırmak hiç de hoş olan bir durum değil.

Yaşa ve Boya Göre Kilo Hesaplama

Peki ideal kilomuzu neden hesaplamak isteriz?

Eeee, yaz geldi tabi… Göbekler şişti, basenler sarktı! Kaç kilo vermemiz gerektiğini bilmeden zayıflayamayız dolayısı ile mayoları giyemeyiz. Mayosuz bir tatil de olmaz sanırım. Peki formüllere boğulmadan yaşa ve boya göre kilo nasıl hesaplanabilir. Eğer kafanızı formüllerle şişirmek istemiyorsanız çok güzel bir form sizin için oluşturulmuş. Yaşınızı, boyunuzu cinsiyetinizi yazuyorsunz ideal kilonuzu veriyor. İşte bu! Formül yok, kağıt kalem yok!

Yaşa ve Boya Göre Kilo Hesaplama

 

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 18 Nisan 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
boyuma göre kaç kilo olmalıyım boya göre kilo kilo hesaplama yaşa göre yaşıma göre kaç kilo olmalıyım yaşa ve boya göre ideal kilo hesaplama boya göre ayak numarası boya göre kac kilo olmaliyim yasa ve boya göre kilo kilo hesaplama yaşa ve boya göre yaşa göre kilo hesaplama
 
 

Notlar ›

 
Kanun (hukuk): Kanun veya yasa, bir anayasal hukuk rejiminde, yetkili organlarca meydana getirilen hukuk kurallarıdır.
Yaşar Kemal: Yaşar Kemal (d.
Yasama organı: Yasama organı, ülkede yasaların belirlenmesi konusunda görevli kurumdur.
Yaşam: Yaşam ya da hayat; biyolojik açıdan, kimyasal reaksiyonlar veya bir dönüşümle sonuçlanan başka olaylar gibi bâzı biyolojik süreçler gösteren organizmaların bir özelliğidir.
Yaşar: Mehmet Yaşar Günaçgün (d.
Görele: Görele, Türkiye Cumhuriyeti, Giresun ilinde bir ilçe ve ilçe merkezi olan sahil kasabasının adıdır.
Görelilik kuramı: * Genel görelilik kuramı
Görevimiz: Tehlike (film): Mission: Impossible 1996 yapımı, Türkiye'de Görevimiz Tehlike ismiyle gösterilmiş 60'lı ve 70'li yılların Mission İmpossible isimli televizyon dizisinden yola çıkarak çekilmiştir.
Gore Verbinski: Gregor "Gore" Verbinski (doğum:16 Mart 1964) Amerikalı film yönetmeni ve yazarıdır.
Göreme Tarihî Millî Parkı: Göreme, İç Anadolu bölgesinde, Nevşehir ili sınırları içerisinde yer almaktadır.
Hesaplamalı fizik: Hesaplamalı fizik, fizik sorunlarını çözebilmek için sayısal algoritmaların üretilmesi ve gerçeklenmesini içerir.
Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik: Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik, bilimsel araştırma metotları içerisinde oldukça yeni olan bir daldır.
Hesaplamalı akışkanlar dinamiği: Hesaplamalı akışkanlar dinamiği (HAD), akışkanlar mekaniği problemlerinin analizi ve çözümlenmesi için sayısal yöntem ve algoritmaların kullanıldığı bir akışkanlar mekaniği bilimi dalıdır.
 

2 Yorum ›

 
  1. kerem Haziran 26th, 2012 - Saat: 11:14:04

    çok iyi galatasaray

  2. ercan Mart 29th, 2015 - Saat: 03:03:47

    1.70 boy kilom 108

Yaşa ve Boya Göre Kilo Hesaplama Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Yaşa ve Boya Göre Kilo Hesaplama ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.