Programİş HayatıYorka Cari Hesap İndir

Yorka Cari Hesap İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Yorka Yazılım tarafından üretilmiş olan Yorka Cari Hesap programının son sürümünü bu sayfadan indirebilirsiniz. Yorka Cari Hesap resimli anlatım sayfasıdır.

Yorka Cari Hesap İndir

Yorka Cari Hesap İndir

Ticari işletmelerin tüm kayıt ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanmış entegre bir yazılımdır.

Hiçbir muhasebe bilgisi olmadan, tüm verilerinizi girebilirsiniz ve resmi tablolarınızı(gelir-gider tablosu, bilanço) oluşturabilirsiniz. Buna siz bile inanamayacaksınız. İşlem tanımlama özelliği sayesinde tanımlamalar(tahsil, ödeme, banka hareket vs.) yaparak kolay veri girişi sağlanabilir.

Yazılımın Standart ve Lite olmak üzere iki farklı sürümü bulunmaktadır. 

Standart sürümün Ana Modüller:

 • Cari
 • Stok
 • Kasa
 • Çek-Senet
 • Resmi Muhasebe Raporları
 • Barkod
 • Taksitli Satışlar
 • Hızlı Satış
 • Döviz Takibi( İnternetten güncel döviz alma)
 • Raporlamalar(Mizanlar, Vadeli işlemler, Taksit raporları)
 • Minimum Maximum stok takibi.

Demo Kullanıcı Adı:ADMIN

Demo Şifresi: ADMIN

Yazılımın tanıtım filmini aşağıdaki linkten izleyebilrsiniz.

http://www.yorkayazilim.com/cari_demo/default.asp

Arama Kelimeleri: Yorka Cari Hesap bedava indir, yorka cari hesap son sürüm indir, yorka cari hesap türkçe indir (tr dil paketi, yaması), yorka cari hesap ücretsiz yükle, full free download vs…


Not: Yorka Cari Hesap programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Yorka Cari Hesap indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 05 Ocak 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
cari hesap çizelgesi full sürüm cari hesap programı ücretsiz tam sürüm stok takip ve cari satış programı indir gelir gider hesaplama tam sürüm cari hesap programı restaurant gider tablosu restaurant cari tablosu gelir gider tablosu gelir gider muhasebe çizelgesi bar gelir gideri
 
 

Notlar ›

 
Hesap makinesi: Hesap makinesi, ilk zamanlar dört işlemi yapabilen, daha sonraları geliştirilerek her türlü sayısal işlemi yapar duruma getirilen elektronik veya mekanik bir araçtır.
Hesap Ver: Hesap Ver, Aşkın Nur Yengi'nin 1991'de yayınladığı ikinci stüdyo albümüdür. Aşkın Nur Yengi II adıyla da geçer.
Hesap tablosu: Hesap tablosu, tablolama programı veya hesap çizelgesi, (İngilizce: spreadsheet), özel bir tür program kategorisi olup, iş dünyası tarafından olağanüstü yaygın bir şekilde kullanılır.
Hesaplamalı fizik: Hesaplamalı fizik, fizik sorunlarını çözebilmek için sayısal algoritmaların üretilmesi ve gerçeklenmesini içerir.
Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik: Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik, bilimsel araştırma metotları içerisinde oldukça yeni olan bir daldır.
 

0 Yorum ›

 

Yorka Cari Hesap İndir Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Yorka Cari Hesap İndir ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.